W piątkowe przedpołudnie 22 sierpnia grupka podopiecznych spędziła czas zwiedzając wystawy w Zelowie. W Domu Kultury w Galerii Collage mieszkańcy obejrzeli wystawę malarstwa, obrazy olejne i akrylowe, Agnieszki Sowały-Kozłowskiej pn. ,,Korzenie”, natomiast w Bibliotece w Zelowie podziwialiśmy prace Martyny Tosik zatytułowane ,,Odyseja”. Po obejrzeniu wystaw znalazła się chwila na lody i rurki z kremem. Czas spędzony ze sztuką zaspokaja potrzebę rozrywki, dostarcza przyjemnych wrażeń i jest odskocznią od codzienności.























