Ogłoszenie o wolnych miejscach

Podziekowanie dla firmy EPICOM

W tym roku przygotowano piętnaście stanowisk do wędkowania, przy których mieszkańcy wraz z członkami koła z pełnym zaangażowaniem przystąpili do zawodów. Pomimo zmiennej aury pogodowej, deszcz i wiatr, wszyscy uczestnicy w dobrym nastroju wytrwali do końca zawodów i każdy mógł się pochwalić większą bądź mniejszą ilością złowionych ryb. W trakcie wędkowania personel naszego Domu przygotowywał dla wszystkich smaczne kanapki, częstował ciastem owocowym i kawą. Po dwóch godzinach wędkowania zostały ogłoszone wyniki. Pierwsze miejsce zajął pan Bogdan Habiera, drugie pan Paweł Pawlak, a trzecie Brajan Selerowicz. Zwycięzcy oraz wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, które zostały ufundowane przez Koło Wędkarskie. Uwieńczeniem zawodów był pyszny bigos. Już teraz czekamy na kolejne zawody.

Dostepn

 RODO

kontakt

 Nota prawna

 Lokalizacja

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.