W tym roku przygotowano piętnaście stanowisk do wędkowania, przy których mieszkańcy wraz z członkami koła z pełnym zaangażowaniem przystąpili do zawodów. Pomimo zmiennej aury pogodowej, deszcz i wiatr, wszyscy uczestnicy w dobrym nastroju wytrwali do końca zawodów i każdy mógł się pochwalić większą bądź mniejszą ilością złowionych ryb. W trakcie wędkowania personel naszego Domu przygotowywał dla wszystkich smaczne kanapki, częstował ciastem owocowym i kawą. Po dwóch godzinach wędkowania zostały ogłoszone wyniki. Pierwsze miejsce zajął pan Bogdan Habiera, drugie pan Paweł Pawlak, a trzecie Brajan Selerowicz. Zwycięzcy oraz wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, które zostały ufundowane przez Koło Wędkarskie. Uwieńczeniem zawodów był pyszny bigos. Już teraz czekamy na kolejne zawody.























