Informacja o zakazie odwiedzin

Ogłoszenie o zatrudnieniu

Świąteczny czas

Spotkanie wigilijne 202023 grudnia 2020r. w naszym Domu odbyło się tradycyjne ,,Spotkanie Wigilijne”. W tym roku z powodu panującej pandemii było ono inne od tych, które odbywały się w poprzednich latach.

Nigdy nie zdarzyło się jeszcze, abyśmy spędzali je wyłącznie we własnym gronie nie zapraszając gości i osób zaprzyjaźnionych z nami. Nie było również łamania się opłatkiem. Mimo wszystko staraliśmy się, by na stołach nie zabrakło tradycyjnych wigilijnych potraw. Po przywitaniu mieszkańców oraz pracowników przez panią Dyrektor Małgorzatę Muszkiewicz, modlitwę i fragment Ewangelii św. Łukasza przeczytał Przewodniczący Rady Mieszkańców pan Andrzej Hernik. Świąteczną atmosferę dopełniały melodie kolęd oraz jak co roku upominki dla mieszkańców.
31 grudnia grupa chętnych do kameralnego imprezowania mieszkańców spotkała się w sali telewizyjnej witając Nowy 2021 Rok. Przy dźwiękach przebojów prezentowanych w stacjach telewizyjnych składaliśmy sobie noworoczne życzenia: zdrowia, szczęścia oraz samych dobrych wydarzeń w nadchodzącym roku. Była również lampka szampana, ciasto i wspólna zabawa.