1

Czas świąteczno - noworoczny w Naszym Domu

21 grudnia zostało zorganizowane ,,Spotkanie Wigilijne". Uczestniczyli w nim mieszkańcy, pracownicy oraz zaproszeni goście z gminy i powiatu.

Przed rozpoczęciem uroczystości Ksiądz Proboszcz Mirosław Wujek poświecił w naszej Kaplicy im. Św. Jana Pawła II nowe Tabernakulum. Po wspólnej modlitwie, poświęceniu opłatka i życzeniach złożonych przez przybyłych gości wszyscy zebrani łamali się opłatkiem życząc sobie zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku. Jak nakazuje tradycja na stołach znalazły się wigilijne potrawy, które każdy mógł skosztować. Na zakończenie spotkania mieszkańcy otrzymali świąteczne paczki wraz z dołączonymi kartkami świątecznymi wykonanymi przez przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola ,,Akademia Uśmiechu" w Zelowie.
Również w ostatni dzień starego roku 31grudnia mieszkańcy i pracownicy otworzyli symbolicznego szampana składając sobie nawzajem najlepsze życzenia noworoczne. Uczestnicy zabawy rewelacyjnie bawili się przy hitach muzycznych telewizyjnej dwójki, a wszystkim dopisywał szampański humor. W tak dobrych nastrojach wkroczyliśmy w nowy 2018 rok.